W sierpniu połączyliśmy siły z Fundacją Obudź Nadzieję i wsparliśmy organizację akcji obozowej dla dzieci z Ukrainy. Dwutygodniowe wydarzenie przeprowadzono w Murzasichlu k/Zakopanego. Wzięło w nim udział 33 uczestników, którzy dzięki całej inicjatywie mogli skorzystać z wielu atrakcji programowych a także poznać uroki Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W bogatym programie m.in.: gry i zabawy, zajęcia sportowe (basen, siatkówka, piłka nożna), ognisko, kino,  kąpiel w rzece, Termy Chochołowskie, Morskie Oko, zapora i zamek w Czorsztynie, Gubałówka, Park linowy, Dolina Chochołowska, zwiedzanie Krakowa i Wawelu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Krupówki, wycieczki po Tatrach z przewodnikiem i Energylandia.

Cieszymy się, że dzieci z Ukrainy miały możliwość spędzenia dwóch tygodni w górach. Tego rodzaju inicjatywy są nie tylko wspaniałym sposobem na zapewnienie dzieciom niezapomnianych doświadczeń, ale również na budowanie więzi między narodami i promowanie pozytywnych relacji między ludźmi. Cieszymy się, że dzieci świetnie się bawiły i zyskały wiele niezapomnianych wspomnień ze swojego wyjazdu do pięknych rejonów Polski.

Serdecznie pozdrawiamy uczestników i organizatorów!